Чи астрологія може покращити ваше ментальне здоров’я? Спойлер: так!

Піклування за собою (self-care) – для кожного означає різні речі: когось заспокоюють маски для обличчя, а комусь треба 15 хвилин медитації. Сенс у тому, щоб знайти спокій та гармонію. І астрологія, як би дивно це не звучало, також є однією з форм знайти рівновагу.

Згідно з опитуванням Pew Research, проведеним у 2017 році, 30% американців заявили, що вірять в астрологію, більшість з них – міленіали. Якщо раніше нам достатньо було прочитати гороскоп та посміятися з вигадливих формулювань, то тепер ми заглиблюємося в тему: вчитуємося у побажання на чеці «Сільпо», шукаємо в інтернеті розклади на Таро та навіть маємо персонального нумеролога.

Астрологія та психічне здоров'я

Астрологія допоможе «зазирнути» у майбутнє. Фото: unsplash.com/Giorgio Trovato

Чому це один із засобів self-care?

Астрологія та побічні науки можуть допомогти нам подивитися на ситуацію під іншим кутом зору та заспокоїти, вони роблять майбутнє більш передбачуваним. А натальні карти допомагають вам ближче познайомитися зі своїми сильними та слабкими сторонами, що сприяє впевненості у собі та самовдосконаленню.

І хоча тільки зараз ми стали настільки одержимі зірками, астрологія і раніше дарувала розраду. «Протягом тисячоліть люди шукали в небі інформацію, яка могла б зробити життя на землі більш передбачуваним, – каже доктор Карла Менлі, ліцензований клінічний психолог та автор книги Joy from Fear: Create the Life of Your Dreams by Making Fear Your Friend. – Астрологія дозволяє своїм послідовникам знаходити відчуття сенсу та безпеки – а це основні людські потреби – на основі руху планет».

Розберімось, як використовувати гороскопи та передбачення на користь своєму ментальному здоров’ю.

Читайте також: 5 кроків до ментального добробуту

астрологія це наука

Як зрозуміти себе? Допоможе астрологія! Фото: unsplash.com/Jack B

Астрологія може допомогти вам краще зрозуміти себе та інших

Якщо у вашу процедуру піклування про себе входить вивчення себе та самовдосконалення, астрологія може допомогти вам у цій подорожі більше, ніж може здатися на перший погляд. За словами Адіни Махаллі, сертифікованого консультанта з питань психічного здоров’я та духовного тренера Maple Holistics, недавня популярність тестів особистості та астрології показує, що багато хто з нас намагається глибше зрозуміти себе. У кожного є «сліпі плями», і астрологія може наштовхнути на певні відповіді.

Краще зрозумівши свої сильні та слабкі сторони, ви зможете рости як особистість і також краще розуміти тих, хто вас оточує, – говорить Махаллі HelloGiggles. – З цією метою астрологія, зокрема знаки зодіаку, стають шляхом для подальшого розуміння різних типів особистості.

Наприклад, про Тельців кажуть, що вони досить вперті. Якщо ви відчуваєте, що це про вас, то у відповідній ситуації зможете приборкати цю рису та знайти компроміс. В тій же мірі, як це допомагає вам краще зрозуміти себе, це також допомагає знайти підхід до інших. Наприклад, ви можете отримати уявлення про людини, відштовхуючись від її знаку зодіаку, тож вирішення конфлікту чи пошук точок перетину буде даватися легше, якби ви не володіли цією інформацією.

Звичайно, не всі характеристики знаків зодіаку мають збігатися з вашими, а до астрології варто відноситися з певною долею скептицизму. Так само і несправедливо судити про людей тільки на основі того Риби вони чи Діви. Астрологія – це вільний орієнтир.

Астрологія це

Астрологія може прокласти шлях до духовного розвитку. Фото: pexels.com/Philippe Donn

Астрологія може стати духовною практикою

Якщо для деяких self-care – це зволожувальна маска, то для інших – це духовний досвід. І те, і те вірно. Частина людей знаходить себе у релігії, частина заглиблюється у пошуки істини в науці чи філософії. Астрологія – це теж певною мірою філософія, тільки у вільному форматі.

Махаллі каже, що, як і багато релігій, астрологія вірить у вищу силу Всесвіту, але «різниця для багатьох між астрологією та релігією полягає в інклюзивності астрології, що дозволяє кожному зрозуміти себе та одне одного на глибшому рівні без дискримінації».

На відміну від певних релігій чи релігійних сект, астрологія не має жодних забобонів щодо раси, етнічної групи, гендерної ідентичності чи сексуальності. Кожна людина пов’язана із Всесвітом і рухом планет.

Читайте також: Хонджок – корейське мистецтво насолоджуватися самотністю

Астрологія може бути терапевтичною для тих, хто вірить у духовність. «Хоча астрологія не є повною мірою прийнятою у світі психології, існує багато кросоверів з точки зору пошуку сенсу та мети у повсякденному житті, щоб бути кращою версією себе самого», – каже Махаллі.

Хейлі Нейдіч, ліцензований клінічний соціальний працівник і психотерапевт, розповідає HelloGiggles, що багато хто з її клієнтів використовує астрологію для духовного розвитку. «…астрологія є для них способом зменшити швидкість і під’єднатися до сили, більшої за них, – каже вона. – Я вірю, що наявність вищої сили у власному її розумінні сприяє піклуванню про себе та самовдосконаленню».

Доктор Менлі додає, що астрологія – це область між традиційною релігією та звичайним життям. «Оскільки багато людей відійшли від організованої релігії до унікальних релігійних і духовних занять, ефірні сфери, такі як астрологія, знову здобули популярність, – пояснює вона. – Крім того, коли люди перенасичуються побутом, вони можуть знайти втіху у зв’язку із чимось, що не є земним».

Інтеграція астрології у духовну практику може бути простою, наприклад, введення медитацій під свій знак зодіаку, чи складнішою, наприклад, виконання певних ритуалів з кристалами, картами Таро тощо. Вирішуйте самі.

астрологія онлайн

Важко систематизувати життя? Астрологія допоможе навести порядок. Фото: pexels.com/Nicole Avagliano

Астрологія може запропонувати порядок

У нас час панування хаосу – це звична річ. Якщо деякі не відчувають страху перед невизначеністю, то іншим потрібна земля під ногами. Шанувальники астрології шукають у гороскопах щось позитивне, те, за що можна чіплятись у щоденному божевіллі. Тому одним з плюсів астрології є здатність пропонувати відповіді, коли у вас їх немає.

Ті, хто використовують астрологію у ритуалі self-care, як правило, знаходять відчуття комфорту у передбачуваності майбутнього, – говорить доктор Менлі. – Комфорт, який астрологія надає своїм послідовникам, базується на почутті впевненості, яке приходить із переконанням, що астрологія створює відчуття структури в нашому часто безладному та тривожному світі.

Астролог Ліза Стардаст погоджується з цим, зазначаючи, що астрологія може подарувати відчуття контролю, коли ми почуваємося безсилими, та допомогти зробити вибір. «Знання того, що буде в майбутньому, та розуміння минулих реакцій дають нам можливість приймати свідомі рішення щодо того, як діяти надалі, – говорить вона. – Це дозволяє нам переоцінити свої реакції та бути обережними…, коли ми маємо справу з ситуаціями в майбутньому».

Коли вам здається, ніби Всесвіт має план, ви можете відчути спокій, навіть не вірячи в астрологію. «Я не прихильник думки, що астрологія – це факт, – говорить Нейдіч. – Однак ідеї, представлені в астрології, можуть допомогти людям відчути комфорт під час вивчення потенційних результатів у своєму житті».

астрологія на сьогодні

Астрологія може позитивно вплинути на життя. Фото: pexels.com/Lukas Hartmann

Як ви можете використовувати астрологію?

Якщо ви хочете включити астрологію у свій розпорядок self-care, тоді є декілька способів:

  • регулярно перевіряти гороскоп
  • отримати консультацію у професійного астролога
  • замовити натальну карту
  • робити власні ритуали з картами Таро та іншим

За словами Стардаст, вам достатньо знати головні характеристики вашого знаку зодіаку, щоб знайти медитацію чи вправи, які вам найбільше підійдуть. «Планети мають ключ до ритуалу self-care, бо вони допоможуть швидше зрозуміти, що нам подобається», – пояснює вона. Наприклад, якщо ви Рак, то вам точно сподобається вечір у компанії цікавої книги, а ось Стрільцям, щоб відчувати комфорт, треба подорожувати та відкривати різні культури.

Сьогоднішній гороскоп обіцяє проблеми на роботі? Візьміть day-off. З’явиться шанс познайомитися з чоловіком своєї мрії? Хм, давай спочатку я помию голову?

Першоджерело: hellogiggles.com

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голосів, середня оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
Follow Us:
BE CALM