Tinder-побачення – весело і без стресу

У наш час, розповідь про те, що хтось знайшов(-ла) свого хлопця/дівчину в застосунку для знайомств Tinder, уже нікого не здивує. 

Та ще пару років тому розповідати про те, що ти познайомилась з хлопцем в Tinder було соромно. Авжеж, адже це додаток для секс-знайомств, то кого і для якого проведення часу ти б хотіла там зустріти? Так сказали б мої подруги, яким пощастило зустріти своїх хлопців/чоловіків ще в студентські роки. А що ж робити таким, як я? Людям, які давно закінчили університет, працюють у повністю жіночому колективі чи вдома?

Насправді нічого поганого в Tinder немає. І я вважаю, що не слід демонізувати цей застосунок. Якщо ви вирішили спробувати знайти свою людину там, то в першу чергу вам слід усвідомити – у Tinder сидять ті ж самі люди, що нас оточують і в реальному житті. Шанс зустріти «неадеквата» такий самий, як і шанс зустріти його в метро чи на зупинці. 

знайомство у тіндері

Ймовірність знайомства з неприємною людиною у Tinder така ж, як і у реальному житті. Фото: pexels.com/cottonbro

Як знайомитись на Tinder: особистий досвід

Ось основні поради, які я хочу вам дати (свого часу мені довелось відвідати десятки, а то і сотні Tinder-побачень):

 1. Розпізнавайте «неадеквата» на етапі переписки. Це важливо, в першу чергу, задля вашої особистої безпеки. На етапі переписки це є нашою основною метою.
 2. Переписка не повинна бути занадто довгою. Чому? Поки ми не бачимо людину віч-на-віч, ми уявляємо, яка вона, і часто ідеалізуємо. Згодом ми закохуємось у вигаданий нами образ, а коли доходить до знайомства у реалі, ми просто розчаровуємось в людині, бо вона не відповідає нашим очікуванням. А ми ж вже встигли заочно нагородити її найпрекраснішими рисами! Насправді таким чином ми ставимо у незручне становище і цю людину, бо вона не розуміє, що не так. Наче і фото справжні, без обробки, і в переписці не обманювала, але разом з тим вона відчуває невдоволення з вашої сторони.
 3. Під час переписки не варто розкривати одразу всі «козирі». Залиште кілька особистих досягнень для побачення. Людині буде приємно дізнатись ще щось про вас при особистій зустрічі – це залишить позитивний посмак. Він/вона на рівні підсвідомості буде здогадуватись, що є іще щось, чого ви не розповіли, і захоче продовжити знайомство.
 4. Як під час переписки, так і під час першого побачення уникайте фінансових подробиць. Ваш співрозмовник має в першу чергу зацікавитись вами як особистістю, а не «клюнути» на вашу зарплатню/машину/квартиру. Також про це не варто розповідати в цілях власної безпеки, адже вам може трапитись хтось на кшталт героя програми «Аферисти», який знаходиться в пошуку нової жертви.
 5. Нічого не очікуйте. Перед кожним побаченням ви маєте бути готові зустріти «зовсім не ту людини» і «саме ту людину». Насправді тут діє правило: нічого не очікуй, і не будеш розчарований. Це хороший метод уберегти себе від негативного настрою чи розчарування після невдалого побачення. Коли ми зустрічаємось з незнайомою людиною, ми про неї майже нічого не знаємо і вірогідність, що метч відбудеться у реальному житті, насправді невисока. У таких ситуаціях не слід падати духом, кожне нове побачення варто сприймати як досвід та намагатись шукати в ньому щось корисне для себе.

Читайте також: Як з’явився міф про «ідеальну пару без конфліктів» та який вплив він має на стосунки

У вас дійшло до побачення? Чудово! Про що не слід забути?

тіндер особистий досвід

Піклуйтеся про власну безпеку та лишайтеся собою. Фото: pexels.com/cottonbro

Як підготуватися до Tinder-побачення: основні правила

 • у першу чергу попіклуйтеся про безпеку. Не зупинюсь повторювати про це. Вашому новому знайомому не варто знати, де саме ви живете, тому не призначайте зустріч біля свого будинку. Зустріньтесь у нейтральному місці. Якщо ви вирішили прогулятись в парку, то домовтесь про зустріч вдень, коли там має бути людно. І не сідайте в авто до незнайомої людини!
 • не лякайте його/її своїм зовнішнім виглядом. Найбільш епатажні луки та макіяж залиште на наступні побачення. До речі, вчені довели, що люди почуваються комфортніше поряд з тими, хто одягнений в одяг теплих пастельних кольорів, наприклад бежевий чи голубий.
 • якщо ви домовились про зустріч в ресторані, будьте готові заплатити за свою частину замовлення. Під час переписки ви могли не домовитись про те, хто оплачує чек, або ж ви просто не знаєте поглядів вашого супутника в цьому питанні.

Читайте також: Хонджок – корейське мистецтво насолоджуватися самотністю

 • не говоріть лише про себе, запитуйте. Люди люблять тих, хто ними цікавиться. Також ніхто не хоче спілкуватись з нарцисом, який тільки говорить що про себе.
 • перше побачення має бути коротким. Психологи рекомендують обмежити час першого побачення до 45 хвилин. Таким чином ви залишитесь для співрозмовника «недочитаною книгою» і він захоче її «дочитати».
 • будьте привітними та веселими. Якщо у вас сьогодні був поганий день, ваш співрозмовник може про це не знати, він просто зробить висновок, що ви похмура людина.
 • не обманюйте, будьте чесними. Це ж може бути не останнє ваше побачення. Вашому потенційному партнерові буде дуже неприємно дізнатись, що ви не той/та, за кого себе видавали. 
як знайти хлопця у тіндер

Не бійтеся попросити про фідбек, щоб не вигадувати причину відмови партнера від подальшого спілкування. Фото: pexels.com/MART PRODUCTION

Що робити після побачення: готуємося до фідбеку

Якщо на вашу думку побачення пройшло чудово, але інша особа не хоче продовжувати спілкування, хорошою ідеєю буде попросити фідбек. Але будьте готові, що є люди типу «справа в мені», а є ті, хто відповість чесно. Відповідь «просто ти вегетаріанка, а я дуже люблю м’ясо» буде лікувальною таблеткою, якщо ви до цього думали: «Мабуть, я недостатньо гарна для нього, він очікував більшого. Я ж вибрала свої найкращі фото для профілю!». Щира відповідь співрозмовника допоможе знизити рівень тривоги та може підштовхнути вас до думки, що ви дійсно не пара («а й справді, у цьому ми зовсім не сходимось, я також не зможу спокійно дивитись, як він їсть стейк»).

Не мисліть стереотипами, адже кохання можна зустріти всюди, навіть у Tinder. Тим паче зараз, коли живого спілкування та нових знайомств стає все менше. Серед моїх друзів є пари, які познайомились в Tinder, а зараз щасливо виховують дітей. Головне не те, де ви зустрілись, а те, що між вами є спільного, та ваш спільний вклад у ці стосунки. Адже всі ми знаємо, що над стосунками потрібно працювати так само ретельно, як і над собою.

Фільми на тему, які я рекомендую переглянути:

 • Love Hard

 • Всі частини «Планета Самотніх»

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Немає оцінки)
Loading...
Follow Us:
BE CALM