Ритуали догляду за собою: Олександра Серафімович про йогу, вміння слухати себе та фотографію

Сьогодні героїня проєкту Be Calm & Lac Santé  Олександра Серафімович, портретна та фешн-фотографиня, арт-директорка, яка працювала з виданнями L’Officiel, I-D Magazine, Buro 24/7, Vogue, брендами Bevza, Poustovit, Sleeper, Rockah та іншими. Олександра розповіла про те, як використовує свою творчу енергію, про зв'язок iз тiлом та природою.

Які маленькі ритуали супроводжують вас протягом дня?     

У мене постійно змінюються ритуали залежно від періоду життя, пори року та настрою, але незмінними є заняття йогою і пранаямою кожен ранок від 20 до 40 хвилин. Зараз я обов’язково приділяю час прогулянкам і, незважаючи на погоду, намагаюсь ходити пішки якомога більше упродовж дня.
 
Я обожнюю доглядати за своїм тілом і маю тісний зв’язок із ним, адже воно мені показує, на що звертати увагу у житті. Тому я виділяю час на якісний догляд за тілом як вранці, так і ввечері.
 
Основними моїм засобами для тіла є м’яка піна для душу від Rituals, яку класно використовувати і як піну для гоління. Вже не уявляю свій догляд без гідрофільної олії для інтимної гігієни Lac Santé, яку я також використовую просто як олію для душу чи ванної. Потім обов’язково наношу крем або олію для тіла, зараз користуюсь Zielinski & Rozen з ароматом 717. Особливу увагу я приділяю догляду за шкірою рук, найкращим засобом для мене є Reverence Aromatique Hand Wash by Aesop – це мило-скраб, яке класно очищає зволожує та пом’якшує шкіру рук.
 

Письменниця Едіт Сітуелл була прихильницею ідеї, що «у всіх жінок має бути один день на тиждень, який вони можуть проводити в ліжку». Ви згодні з цим висловлюванням? Або вам ближче бачення Бальзака: «Постійна праця є законом як мистецтва, так і життя»?

Я вважаю, що незалежно від статі, людина повинна навчитись слухати себе й звертати увагу на свої потреби. Не беручи до уваги рекомендації та поради, які надходять ззовні. 

Яка формула вашого ідеального вихідного?

Не формулювати ніяких формул вихідного дня. І знову ж формула, чи не так?

Через яку діяльність ви проявляєте свій творчий потенціал?

На сьогодні – це фотографія. Це не просто спосіб творчої реалізації, на цей момент – це справа мого життя. Позатим я постійно планую подорожі усім світом і обожнюю готувати для своїх близьких. Усе вищезгадане – медитація для мене.

Як радуєте свою внутрішню дитину? 

Я не відчуваю у собі внутрішню дитину, а радую себе ту, яка я є зараз, усім, чого захочу і можу собі дозволити на цей момент. 

Яке ваше місце сили? Де ви отримуєте заряд енергії?

Природа: ліс, вода, гори, джунглі – все те, що має більше сили, ніж я.

Який трек може охарактеризувати ваш сьогоднішній настрій?

Lion’s Drums – Alouatta. 

Якщо стоїть задача втекти від реальності, як ви це зробите? 

Намагаюсь жити у своїй реальності, від якої не потрібно тікати. Так, це красиво звучить, але на ділі – їду кудись дуже далеко.

Уявіть, що 31 грудня вже зараз, і настав час підбивати підсумки та ставити цілі на майбутній рік. Що у цьому році ви зробили такого, за що собі вдячні?

Питання, правду кажучи, ввело мене у ступор. Я не живу у категорії «рік», у мене день за рік і рік за день. Постійно щось змінюється, і я вдячна всім ситуаціям, навіть найнепомітнішим, які зараз не згадаю. Неможливо виділити щось одне – навкруги цілий механізм, у якому я проходжу шлях, і буквально кожен момент робить мене тою, хто я є зараз.

Читайте перший матеріал із серії з Ольгою Бончевою. 

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Немає оцінки)
Loading...
Також вам може сподобатись

Сьогодні героїнею нашого інтерв’ю стала Юлія, «міжнародний юрист-перекладач з трьох…

21 Лютого, 2022

Наша героїня – Карина Пилипенко – пройшла шлях у сім…

09 Лютого, 2022

Сьогодні говоримо з Інною Шуляк, кармологинею, співавторкою МАК та Т-гри…

02 Лютого, 2022
Follow Us:
BE CALM