6 ознак того, що ви у здорових стосунках

Навіть якщо ви сперечаєтеся, проводите час окремо або згадуєте своїх колишніх партнерів, ви все одно можете бути чудовою парою для повноцінних і здорових стосунків.

The Beatles співали: «All you need is love» («Все, що вам потрібно, це любов»). Однак насправді суперечки – це те, що дійсно зміцнює відносини і надає їм характеру. Після сварки ви можете відчувати себе ображеним та сумніватися у своїх почуттях, але психологи кажуть, що спроби пізнати одне одного краще зміцнюють стосунки.

Ось поведінка, яка часто сприймається як дивна або навіть заважає вам мати романтичні стосунки, але психологія говорить зовсім інше.

здорові стосунки

Фото: pexels.com/Jack Sparrow

1. Ви залишаєтеся собою

Якщо ми говоримо про «ми» і «наші» у стосунках, то процвітаючими є стосунки, в яких двоє людей вважають одне одного парою і водночас зберігають свою ідентичність, щоб залишатися собою. Індивідуальний досвід дозволяє нам розвивати наше особисте життя, що також може принести велику користь стосункам, які ми маємо з нашим партнером.

Читайте також: Як з’явився міф про «ідеальну пару без конфліктів» та який вплив він має на стосунки

2. Ви ставите запитання

Ви постійно питаєте найближчу вам людину, як він, куди їде і з ким бачився сьогодні? Те, що може здатися спробою контролю чи ревнощами, насправді показує, що ми дбаємо про іншу людину, що дозволяє нам зміцнити стосунки, а також виявляти інтерес і близькість. Партнери, які не ставлять одне одному жодних питань, емоційно ізолюються один від одного. 

здорові стосунки ґрунтуються на

Фото: pexels.com/cottonbro

3. Ви маєте іншу думку

Конфлікти є природною частиною будь-яких стосунків – вони необхідні для підтримки здорових відносин. Розбіжності в деяких питаннях показують, що ви дві різні людини з різними поглядами, але ви все ще можете бути разом і знаєте, чому любите один одного.

Читайте також: П’ять мов любові: як досягти гармонії у стосунках

4. Ви відкрито говорите про важкий досвід у попередніх стосунках

Чи варто говорити з партнером про ваші минулі стосунки та розриви? На думку психологів – так, потрібно, але тільки про те позитивне, що ви дізналися завдяки цим важким подіям. Дослідження показали, що не всі розриви стосунків забирають наші сили, тому що, як людина, яка раніше втратила кохання, ви мали можливість навчитися справлятися з цією втратою та стати сильнішими.

здорові стосунки засновані на

Фото: pexels.com/Anna Shvets

5. Ви поважаєте особисті межі

Поважати кордони необхідно, щоб виявляти любов і повагу одне до одного. На думку експертів, немає здорових стосунків без принципів, які лежать в основі емоційної близькості. Про що в першу чергу варто домовитись:

  • про те, як ви звертаєтеся одне до одного
  • про те, яка близькість і публічний прояв прихильності вам комфортні
  • про вашу конфіденційність і ваш простір (які з ваших власних речей ви б не хотіли, щоб ваш партнер торкався? Чи може він прийняти, що ви проводите час наодинці?)
  • про те, як ви поводитеся в соцмережах (чи можна викладати спільні фото? Чи змінювати статус стосунків?).

Читайте також: Що таке LAT – новий формат любовних стосунків?

6. Іноді діти менш важливі

Більшість батьків повністю віддані своїм дітям. Якщо є шанс провести день без дітей або вечірнє побачення, не дивно, що вони почуваються трохи винними, залишивши своїх дітей іншим людям. Однак психологи знають, що партнери повинні зосередитися на своїх стосунках, а не на сім’ї.

Знаходячи час для побачень або поїздок лише для вас двох, ви можете побудувати міцніший і кращий зв’язок одне з одним, не відволікаючись на сімейні обов’язки і відновить почуття.

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Немає оцінки)
Loading...
Follow Us:
BE CALM