Що таке ThetaHealing? Відповідає експертка

Чи пробували ви медитувати? А якщо ми скажемо, що за допомогою медитацій можна зцілити як тіло, так і душу? Саме такий результат обіцяють Тета-практики (спеціалісти цього методу медитації). 

У східних культурах медитація є частиною буття не тільки монахів, а й звичайних людей. А на Заході вона почала набирати популярності в 70-х роках. ThetaHealing досить «молода» практика. Її розробила духовна вчителька, цілителька та письменниця Віанна Стайбл у 1995 році. Вона стверджує, що такий метод медитації, крім того, що розвиває природну інтуїцію (за допомогою зміни ритму головного мозку до тета-хвиль), ще і впливає на «емоційну енергію» і зцілює. Як це відбувається? Спеціаліст працює зі свідомим і несвідомим станами людини для створення емоційного добробуту.

ThetaHealing

Психотерапевтка Анастасія Пушкарьова

Хоча науково ефективність цього методу не доведено, ми поцікавились в експертки – Анастасії Пушкарьової, психотерапевтки, що практикує ThetaHealing. 

Моє покликання – лікувати душі. Коли я допомагаю комусь, то трансформуюсь і сама. Завжди перед роботою відчуваю хвилювання усередині, захват. Психологію вивчаю давно, інтегрую багато практик в роботу. І сама постійно працюю над собою, щоб бути чистим провідником», 

– розповідає Анастасія. 

ThetaHealing

Що таке ThetaHealing? Фото: pexels.com/Mari Monpari:

Що таке ThetaHealing?

ThetaHealing це метод роботи з підсвідомістю. Завдяки медитації, яка перемикає наш мозок на тета-хвилі ми пропрацьовуємо найглибші рівні. Засновниця Віанна Стайбл отримала його через ченнелінг (в езотериці це спосіб підключення до «світового розуму») і вилікувала у себе рак. 

Читайте також: Техніка 54321: для швидкого заземлення і подолання стресу

Як особисто ви прийшли до цього методу?

Після пологів у мене включилися всі родові сценарії, які тільки були, і моє щасливе материнство було під загрозою. Я вирішила діяти, і почала шукати метод, яким сама собі зможу допомогти. Я прочитала книги Віанни та почала практикуватися. Не все вдавалось одразу, але з часом почала ходити до тета-практика і за три сесії повернула собі своє життя. Згодом я вже сама вибрала інструктора та пройшла свій перший курс.

що таке тета хілінг

Що відбувається під час сесії? Фото: pexels.com/Arina Krasnikova

Як відбувається сесія? 

Це відео- чи аудіозустріч онлайн. Я проходжу тета-медитацію, і ми працюємо над запитом клієнта, знаходимо негативні переконання та змінюємо їх на позитивні, зцілюємо травмуючі ситуації.

Яких результатів можна досягти, працюючи з тета-спеціалістом?

До мене звертаються з різними запитами:

  • позбутися захворювання; 
  • збільшити дохід у два рази;
  • налагодити стосунки з рідними;
  • знайти любов і вступити в шлюб; 
  • подолати депресію. 

Читайте також: 4 хвороби, що маскуються під депресію

Кому ви порадите ThetaHealing та чи є ті, кому він не підходить?

Я раджу тета-хілінг усім без виключення! Це не «таблетка», потрібно буде працювати, змінюватися, проходити трансформації, діяти по-новому. 

thetahealing що це

З якими результатами виходять після сесії? Фото: pexels.com/Arina Krasnikova

Які результати у ваших клієнтів?

Я дуже радію зі своїми клієнтами. Прибрати грибок, припливи, болючі менструації, вирости в доході чи позбутися боргів, покращити стосунки з чоловіком – це можливо навіть за одну сесію, та все індивідуально. Це не терапія, яка триває роками, а метод моментального зцілення. 

Які способи впоратись зі стресом ви радите своїм клієнтам? Що можете порекомендувати нашим читачам?

Кожного дня робити тета-медитацію зранку або/і ввечері. Це покращує загальний стан, додає сил, енергії та ясності розуму, допомагає впоратися зі стресом, депресією, позитивно впливає на гормональний фон, створює нові нейронні зв’язки, покращує пам’ять. І відновлює втрачений зв’язок внутрішнього і зовнішнього, духовного та матеріального.

*Це авторський матеріал. Редакція може не поділяти думку автора

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Немає оцінки)
Loading...
Follow Us:
BE CALM