Регресологиня Карина Пилипенко про те, як стати провідником у минулі життя і піти з ІТ

Наша героїня Карина Пилипенко пройшла шлях у сім років, щоб зрозуміти своє призначення і стати провідником у минулі життя. В інтерв’ю для Be Calm Карина розповіла, як з Product Manager вона стала регресологом, як проходять сеанси регресології та чому не варто боятися гіпнозу. А ще поділилась своєю формулою боротьби з вигоранням. 

Довідка: у центрі уваги регресології минулі події і те, як вони впливають на повсякденне життя в теперішньому. Вона, наприклад, може допомогти впоратись з насильством, яке сталося з людиною у дитинстві. 

Головним методом регресологів є гіпноз. Він дає доступ до підсвідомості, у надрах якої ховаються травми, нанесені у віці, коли мозок не міг з ними впоратись.

Про регресологію

Що може отримати людина від роботи з регресологом? 

Крім того, що ви згадаєте свої минулі життя, ви раз і назавжди закриєте для себе такі життєві проблеми, які вже охрестили «кармою». Тут я маю на увазі ті проблеми, які, як вам здається, повторюються вже не один раз та приносять ті ж страждання. Звичайно, можна витратити 2-3 роки на поступову терапію з психологом чи психотерапевтом, проте це довго. Вже давно існують такі методи, як робота з підсвідомою пам’яттю напряму. Тому ваші звички, переконання, страхи, внутрішні блоки трансформуються за 1-2 сеанси.

На регресі ви отримуєте таку глибину, яку навряд чи колись відчували. Ви занурюєтесь в най-найтемніші частинки своєї підсвідомості, щоб раз і назавжди включити там світло та вирішити проблеми зсередини. Ваш стан після сесії – це завжди перемога над минулим та нові нейронні зв’язки, завдяки яким ви підете в сторону, зворотну від страждання!

Чи можете ви детально розповісти, як відбуваються сеанси? 

У мене є чотири формати роботи. Про кожен розповім окремо. 

Індивідуально онлайн

90% моїх клієнтів обирають онлайн-формат, адже так можна зв’язатися зі мною з різних куточків світу. Для цього потрібні лише стабільний інтернет, навушники та 3 години покою.

Перед тим, як почати саму терапію, близько 30 хвилин я відводжу на знайомство, відповіді на питання та найголовніше – формування правильного запиту. Я допомагаю на старті визначитись, з чим ми будемо працювати і якого результату необхідно досягти.

Після цього починається, мабуть, найприємніша частина сеансу – медитація. Ви заплющуєте очі (а краще одягаєте маску для сну) та слухаєте мій приємний голос:) Це називається «спрямована медитація», коли ви поступово розслабляєте тіло та через думкообрази повністю переноситесь у стан розслаблення. Не переживайте, заснути не вийде і ви будете у свідомості і все контролюватимете. 

Далі моя задача – за допомогою питань довести вас до розплутування проблеми. Це діалог, тобто ви обов’язково описуєте те, що бачите. 

Хтось згадує дитинство, хтось минулі життя або неземні втілення – не так важливо що саме ви побачите, тому що ми працюємо над вашими почуттями, емоціями та страхами. Я проводжу вас так, щоб ви побачили ситуацію не тільки з різних сторін, а й відправились настільки далеко, щоб віднайти той стан, коли проблеми ще не було.

Через терапевтичні вправи та усвідомлення, прийняття та проговорювання настає повне зцілення проблеми та вирішення запиту.

Після такої подорожі ми деякий час ще проговорюємо результати. Невдовзі ви помітите зміни як всередині, так і зовні. Після цього глибокого сеансу ще 12-14 днів свідомість буде «переварювати» і розставляти нові трансформації по внутрішніх полицях. І зовнішні події та люди теж будуть перебудовуватись разом з вами в цей період:)

Індивідуально вживу

Жителі Києва мають змогу попрацювати особисто. Сеанс проходить так само з точки зору схеми та протоколу регресії. Проте є декілька привілеїв:

 • сильніше почувається поле майстра, тому результат може бути ще помітніший
 • при запиті про тіло я можу зробити вам додатково сеанс остеопатії

Все залежить від задач та внутрішнього резонансу.

Групи онлайн

Знову ж таки, від онлайн-сеансу не відрізняється з точки зору протоколу регресії та послідовності дій: від формування запиту до проговорювання результатів. Проте в групі всі учасники проходять свою подорож «самотужки», тому що я не можу одночасно слухати та вести 10 людей. Я даю загальні, більш універсальні напрямки, за якими ви йдете, щоб вирішити вашу проблему. Зазвичай я рекомендую учасникам груп одразу ж після закінчення записати все, що бачили і зробили, в нотатки. Потім зі мною це можна розібрати.

Величезний плюс груп в тому, що це найдоступніший формат роботи з регресією. Як фінансово, так і з точки зору «глибини занурення». Ідеально підходить для тих, хто хоче познайомитись з методикою.

Групи вживу

Влітку 2021 року я організовувала щотижневі групові сесії в центрі Києва, але через пандемію довелося повністю перенести цей формат в онлайн. Проте, як тільки ситуація з ковідом послабне, планую не тільки продовжити такі групи, а й організовувати ретріти 

В інтернеті багато інформації про регресію, яка може налякати. Як ви працюєте з цими міфами? 

Так, насправді я стикаюся не тільки з міфами, а й скептичними настроями щодо регресології через негативний досвід з недобросовісними спеціалістами. На щастя, до мене приходять лише ті, хто відчувають і впевнені, що саме я і цей метод їм потрібні. Також серед моїх клієнтів та підписників багато тих, хто читав літературу відомих регресологів, таких як Долорес Кенон та Майкл Ньютон. І вони вже приблизно знають, як це працює і які є результати. Так, ще 10 років тому на шоу Опри Вінфрі регресолог продемонстрував свій сеанс з людиною, в якої була фобія ляльок. І диво – за один сеанс вона зникла. В Україні цей метод тільки набирає популярності. І я нереально щаслива від того, що можу стати амбасадором адекватності та екологічності даного методу:)

Думаю, сотня відгуків моїх задоволених клієнтів доводить дієвість регресології.

З якими проблемами до вас звертаються найчастіше? 

З тими, які не змогли вирішити в кабінеті у психолога. Це про щось глибоке, незрозуміле, інколи пов’язане з родом. Наприклад, такі запити, як «я не можу себе знайти в цьому житті» або «яке моє призначення».

Також великий відсоток людей, які хочуть знайти своє щастя у любовних стосунках.

З осені минулого року раптово сильно збільшилася частина клієнтів, які знають/відчувають, що в них є дар цілительства або прагнення допомоги людям через будь-який метод. Я називаю їх «таємними Майстрами», тому що вони, як і я раніше, застрягли в офісі, хоча відчувають, що їхня місія – допомагати людям.

Ми, регресологи, справжні «лікарі душі», тому ви можете прийти з будь-яким запитом.

Мій досвід роботи з регресологом почався ще за два роки до того, як я сама стала провідником.

Ось ключові висновки та історії моїх минулих життів:

Про життя до регересології

Кожен з нас приходить до зміни професії через різне – професійну кризу, вигорання, бажання віднайти те, що дійсно подобається. Що спонукало вас змінити напрямок руху? 

Пошук «свого місця» в цьому світі в мене почався ще в 18 років, коли я переїхала від батьків і стала жити самостійно. Випадково я знайомилася з людьми, яких можна назвати духовними вчителями. Саме навчання та спілкування з ними допомогли мені поступово впізнати, хто я є насправді. З 18 до 25 років мені подобалось працювати над собою в плані особистісного та психоемоційного росту. Проте моя основна робота – Product Manager в онлайн-продукті більше віднімала сил, аніж давала. 

Я стикнулася з такими проблемами, як:

 1. Вигорання
 2. Постійні овертайми 
 3. Виснажливий графік 5(6)/7
 4. Почуття, що я можу робити щось більш корисне в цьому житті
 5. Усвідомлення фінансової стелі
 6. Неможливість використання всіх своїх талантів
 7. Виконання задач «для когось»
 8. Почуття «безглуздості» певних робочих процесів

Це шлях довжиною в сім років! Я дійсно шукала та обдумувала формат такої роботи, яка б повною мірою задовільняла і мою душу, і мою особистість.

Що ви взяли з собою у нове життя з IT? 

Насправді я б сказала, що з минулих робіт використовую лише навички маркетингу та створення бізнес-процесів. Регресія потребує від мене дещо глибших вмінь, якраз тих, що не знайшли свого місця в офісі. Це такі сторони мене, як проникливість, емпатія, милосердя. Цікаво те, що в мене певна доля клієнтів – мої минулі підлеглі, колеги або інвестори:)

Як загалом ви адаптували свій попередній досвід роботи до теперішньої діяльності консультанта-провідника? 

Після перших занять з регресології я відчула на всі 100% як все, що було раніше, ніби анулюється. Я повністю, як то кажуть, заметчилася з цим новим напрямком, настільки це для мене стало рідним та зрозумілим.

Робота у компанії та робота на себе – це однаково цікавий, але досить різний досвід. Як ви змогли організувати своє життя після того, як покинули офіс? Чи у вас з’явилося більше часу та менше стресу?

Для мене найбільше щастя – це прокинутись вранці й одразу після ранкових ритуалів з легкістю почати працювати в сусідній кімнаті-офісі. Я живу у двокімнатній квартирі, де облаштувала свій робочий кабінет.

Працюючи на себе, я повністю відчуваю свободу життя! Свободу пересування, свободу в будній день гуляти містом та робити особисті задачі тоді, коли інші прив’язані до графіка чи офісу. Однозначно стрес перетворився на натхнення!

Тобто я з легкістю придумую проєкти, колаборації, знімаю корисні відео для ютуб. Це однозначно цікавіше та наповнює сильніше, ніж виконання задач, які ти «мусиш» робити. 

Ні, більше вільного часу в мене не стало, тому що я щотижня генерую цікавезні проєкти або створюю контент, проводжу ефіри. Гугл-календар, як і раніше, в мене весь час заповнений. Проте наразі є баланс між роботою/хобі/відпочинком – і це теж заплановано в календарі:) Раніше це була на 100% робота та бізнес-зустрічі.

Про роботу з вигоранням

Ви казали, що у вас є формула, яка допомагає не вигоріти. Чи можете ви нею поділитися? 

З радістю! Це знання поколінь, які передали мені мої наставники. Вони базуються на найперших станах планети.

Дуже проста формула. Уявіть, що всі наші стани можна поділити на 4 стихії:

 1. Вогонь
 2. Вода
 3. Повітря
 4. Земля

І наші стани співвідносити зі стихіями: 

 1. Вогонь = активна фаза. Фаза створення, дій, захоплена і сконцентрована робота. Все те, що є нашим активним проявленням у світ по нашій волі.
 2. Вода = фаза планування. Створення стратегій, цілей, домовленостей, підписання договорів, проведення зустрічей, розробка плану дій.
 3. Повітря = перехідна фаза. Мультизадачність, виконання процесів без видимого результату, закриття «хвостів».
 4. Земля = фаза зупинки. Повна пауза всіх процесів, відпочинок, наповнення новими силами. Навіть не створювати видимість роботи.

Наше тіло розумне і досить добре знає свої ліміти, цикли та робочі фази. Тому в будь-який момент ви можете запитати в нього те, що допоможе зрозуміти його потреби.

Як тіло проявляє кожну з фаз:

 1. Вогонь = швидкий пульс, «горять очі», голосніше говоримо, дуже піднесений настрій, хочеться більше рухатися, багато сил, відкрита грудна клітина.
 2. Вода = серйозний погляд, напруження голови та шиї (тому що хочеться планувати, придумувати), погляд вниз, повільні рухи, збільшення пауз між реченнями в діалозі.
 3. Повітря = все падає з рук, кусання губ/пальців, часте дихання, швидка зміна фокусу уваги, «бігають очі».
 4. Земля = неможливо посміхнутися, важке тіло наче спускається до землі вниз, апатія, лінь, лице без емоцій.

Як це працює:

 1. З опису кожної зі стихій ви можете зрозуміти, в якій фазі ви зараз живете. Наприклад, сьогодні ви доволі пасивні, закриваєте задачі з низьким пріоритетом або виконуєте вже звичні робочі процеси. А з самого ранку все падає з рук. Тоді ви зараз «повітря».
 2. Тепер запишіть це в Notes або щоденнику і відстежуєте, скільки днів ви будете саме в цій фазі. Наприклад, 3 дні ви помічаєте що ви «повітря». І ви тепер знаєте, якого типу робочі задачі вам краще за все робити сьогодні. Ті, що максимально відповідають вашому стану.
 3. Далі: слідкуєте, яка наступна фаза приходить на зміну? Наприклад, після повітря у вас настає справжній «вогонь»! Тому в наступний раз, проживаючи фазу повітря, ви вже точно будете знати та планувати роботу так, що активні/складні/об’ємні задачі ви переноситимете на найефективнішу вашу фазу.

Так, коли ми піднімаємо пріоритетність тіла і ставимо його вище за дедлайни, тоді ми можемо керувати своїм станом та запобігати вигоранню. 

Це була моя помилка – не слухати тіло і доводити себе в IT-шці до нервового зриву та болючого емоційного вигорання. Якби не ця формула, я б так і не мала б здорового підходу до роботи.

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голосів, середня оцінка: 2,29 з 5)
Loading...
Також вам може сподобатись

Сьогодні героїнею нашого інтерв’ю стала Юлія, «міжнародний юрист-перекладач з трьох…

21 Лютого, 2022

Сьогодні говоримо з Інною Шуляк, кармологинею, співавторкою МАК та Т-гри…

02 Лютого, 2022

Поговорили з Галиною Кулик, літотерапевткою і чакрологинею, засновницею бренду @agatagemstore,…

27 Січня, 2022
Follow Us:
BE CALM