Літотерапевтка Галина Кулик: «Камені допомагають відчути енергію, яка вже є в нас»

Поговорили з Галиною Кулик, літотерапевткою і чакрологинею, засновницею бренду @agatagemstore, про те, чому добре розумітися на камінні, як воно пов’язане з енергією та чакрами. У якості бонусу Галина радить книги про мінерали тим, кого цікавить ця тема.

Галина Кулик

Починала свій «кам’яний» шлях як дизайнер прикрас 12 років тому, коли я і закохалась в камені. Тепер закохую в них інших людей. Останні 7 років практикую літотерапію, діагностику та корекцію чакр.

Хто такий літотерапевт? 

Літотерапевт – це спеціаліст, який детально вивчає енергетичний вплив мінералів на людину. 

Кому варто познайомитись і отримати консультацію у людини цієї професії?

Тим, хто:

  • цікавиться самовдосконаленням, практиками усвідомлення, медитаціями, езотерикою, нетрадиційною медициною
  • хоче поєднати хобі з саморозвитком
  • хоче дізнатись про зв’язок емоцій і тіла для відновлення своєї цілісності любить прикраси з каменю і хоче більше дізнатись про свій вибір і вподобання в мінералах.

Читайте також: Флористка Аліна Чубар: «Флористика це свого роду медитація, яка дарує найприємніші емоції»

Як часто ви консультуєте людей на цю тему?

Щодня, це основна моя затребуваність.

Чи існує «типаж» вашого клієнта?

Жінки 25-45, градієнт дуже широкий: від тривожних і невпевнених, які шукають пояснення своїм відчуттям, подіям у житті і хочуть відновити зв’язок між собою та світом, до успішних і усвідомлених, яким потрібний якісний коучинг для переходу на наступний рівень. Мінерали є одночасно індикатором стану і підказкою, куди рухатись з точки, в якій ми себе зараз усвідомлюємо.

Як ви вважаєте, все, що нас оточує, наповнене енергією?

Ми самі наповнюємо все навколо смислами і означуємо якостями. Якщо ми сприймаємо світ як енергію, то і бачимо все навколо через цю призму. Для мене все у своїй основі складено з першоелементів, і енергія – це водночас і стан, і потенціал, і зв’язок між ними. 

Все навколо – це прояв енергії.

Камені здатні наповнити нас енергією? 

Вони допомагають відчути енергію, яка вже є в нас і допомогти навчитись з нею взаємодіяти. 

Читайте також: Постійно скаржитесь? Ось 7 порад, як зупинитись

Чи можна людині, яка не є експертом, вибрати камінь самостійно? 

Так, це дуже просто, обирайте ті камені, які вам подобаються, це найкраща ознака сумісності. Якщо камінь не подобається, він все одно може допомогти – підкаже, над чим ви працювати в собі не готові. 

Чи при виборі людині все ж таки знадобиться допомога спеціаліста?

Доречною буде допомога спеціаліста, якщо людина дуже невпевнена в собі і не довіряє власному вибору, у всьому бачить страх помилитись і їй потрібно показати зв’язок з вибором і внутрішньою потребою. Або навпаки, людина хоче якісно попрацювати з енергіями, і їй потрібен провідник, експерт у своїй сфері, який допоможе швидко у всьому розібратись, враховуючи індивідуальні особливості, які не враховуються в загальних описах чи рекомендаціях.

Що буде, якщо людина носить на собі прикраси не зі своїм каменем?

Нічого:) Якщо ми виключаємо варіант, коли людина перекладає відповідальність за своє життя на камінь. Страх потрібен, щоб керувати реакцією людини, мені такі методи роботи з енергією не імпонують. 

Камінь може примножити те, що людина робить на шляху до цілі, а множення на нуль не працює.

Як камені впливають на наші чакри?

Вони допомагають спрямовувати енергію в ті ділянки, де її бракує. Можна порівняти мінерали з камертонами. Кожній чакрі, окрім кольору, відповідає ще певна нота, вібрація. У мінералів стабільна структура і вібрація, в той час, як чакри людини динамічні. 

Налаштовуючись на вібрацію мінералу, ми наче вирівнюємо звучання нашої внутрішньої музики.

Для кожної з 7 чакр є окремі камені, як правильно їх застосовувати?

Основою є робота з наміром (для чого я це роблю) та усвідомленням своїх відчуттів. Сам спосіб може бути різний – від носіння прикрас до медитацій з кристалами. Різниця в бажаній інтенсивності змін. Швидкі зміни часто більш дискомфортні.

Читайте також: 5 кроків до ментального добробуту

Якщо я ніколи не цікавилась темою каміння, з чого радите почати та що почитати?

Якщо робити це самостійно і зовсім з нуля, почніть з загальної популярної інформації – камінь мого імені, за днем народження, по знаку зодіаку. 

Якщо вже є мінерали які подобаються – почитати про них легенди, магічні властивості. 

Моєю улюбленою є книга «Цілющі кристали» Філіпа Пермутта.

Якщо більше цікавить наукова інформація та колекціонування мінералів (без езотерики), можу порадити книги Б.З. Кантора.

Не зустрічала езотеричних книг, в яких би не було помилок. Коли є знання, то помилки автоматично фільтруються. Звісно, є багато інформації, яка суперечить одна одній. Тому на допомогу приходять спеціалісти, які роками вдосконалюють знання через практику і можуть поділитись не лише адекватною теорією, а й живим досвідом.

Не бійтесь помилятись і займайтесь особистісним розвитком, з ростом вашої компетентності якісно змінюватиметься і ваше оточення.

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голосів, середня оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
Follow Us:
BE CALM