Флористка Аліна Чубар: «Флористика це свого роду медитація, яка дарує найприємніші емоції»

«Любов – це найособистіше в людині. Вона подібна квітці, яку можна подарувати в цей момент тільки одній людині», Річард Олдінгтон.

Поспілкувалися з флористкою та декораторкою Аліною Чубар про те, як професійно займатися квітами і чому флористика – це свого роду медитація. І дізналися, чи потрібен привід для дарування квітів. 

Аліно, флористика – це ваше покликання чи перш за все робота?

Щоб стати професійним флористом, мало бути закоханим у квіти, надихатися ними і знати техніки збору композицій. Кожен день потрібно розвивати свій талант, тримати руку на пульсі трендів, навчатися і не забувати про власну індивідуальність.

Для мене флористика насамперед професія, яка приносить неймовірне естетичне задоволення.

Читайте також: 7 уроків self-care, які нам потрібно запам’ятати у новому році

Коли ви зрозуміли, що полюбили квіти та хочете зробити це справою свого життя?

Закохана у квіти ще з дитинства, завжди любила збирати польові букети і дарувати їх близьким.

Маючи економічну вищу освіту та попрацювавши в цій сфері, зрозуміла, що та маленька дівчинка всередині все ще залишилась і прагне розвиватися у творчих напрямках.

Розпочала з навчання у школі дизайну, паралельно відвідувала різноманітні майстер-класи та курси по флористиці. Допомагала у відкритті мереж квіткових магазинів. Зрозуміла, що маю бажання і сили створити власну справу.

Флористика як хобі може допомогти впоратися зі стресом? 

Як хобі, звісно, флористика це свого роду медитація, яка дарує найприємніші емоції.

Ви проводите квіткові майстер-класи, чи помічаєте, як трансформуються ваші учні?

Дуже цікаво спостерігати, як люди розкриваються під час майстер-класів, як отримують щирі емоції від створених власноруч композицій і не вірять, що змогли зробити це самостійно.

Читайте також: Токсичний оптимізм: як він впливає на ваше емоційне здоров’я

Як розвивати у собі надивленість, смак, відчуття естетики?

Раніше, наприклад, це були журнали, з яких можна було вирізати різні красиві малюнки і складати мудборд. А зараз існує безліч різноманітних естетичних сайтів, сторінок в Instagram, фільмів, книжок, якими можна надихатися постійно.

Чи є для вас сакральний сенс у даруванні квітів? Чи самі ви радієте, коли вам дарують квіти чи ні, бо це певною мірою профдеформація?

Коли мені кажуть «Навіщо дарувати флористу квіти, ти їх бачиш щодня», завжди пояснюю, що квіти можуть бути роботою, але ви колись бачили дівчину, яка не зрадіє отриманому у подарунок букету?:)

Читайте також: 5 скандинавських термінів, які виправдовують лінь

Як ви вважаєте, квіти, які ми даруємо, мають пасувати людині, відповідати її характеру та настрою? І як «вгадати» з букетом?

Завжди намагаюсь дізнатись у замовників більше інформації про отримувача. Привід, стать, вподобання квітів, кольорів.

Букети та композиції створюються індивідуально під кожного замовника, кожен зі своїм характером та настроєм і може відповідати/імпонувати не тільки отримувачу, а й рисам і вподобанням замовника.

Ваша улюблена квітка і що вона для вас символізує?

Раніше я б змогла виокремити одну квітку з усіх. Але з досвідом можу впевнено сказати, що кожен день розкриваю і закохуюсь в нові квіти та поєднання.

Читайте також: Як впоратись з очікуваннями інших людей: 10 порад

«Раніше їй ніколи не дарували квіти без приводу. Вона відчувала себе в ту хвилину так, немов їй подарували весь світ», Ребекка Уінтерз «Захід любові, схід любові». Чи потрібен привід, щоб дарувати квіти?

Не шукайте приводу, щоб зробити приємне близькій людині. Даруйте квіти щодня і радійте отриманим емоціям. Це неоціненно!

Оцінити:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голосів, середня оцінка: 5,00 з 5)
Loading...
Також вам може сподобатись

Сьогодні героїнею нашого інтерв’ю стала Юлія, «міжнародний юрист-перекладач з трьох…

21 Лютого, 2022

Наша героїня – Карина Пилипенко – пройшла шлях у сім…

09 Лютого, 2022

Сьогодні говоримо з Інною Шуляк, кармологинею, співавторкою МАК та Т-гри…

02 Лютого, 2022
Follow Us:
BE CALM